Zmrzlina 2024 – Touch of heaven (Dotek nebe)

Děkujeme všem účastníkům, organizátorům a dobrovolníkům za skvělý víkend Zmrzlina 2024. Díky Bohu a díky nim jsme skutečně mohli zažít „Touch of Haven“. 🙂 V současné době začínáme připravovat ročník 2025 a to co už víme je, že hlavním hostem dalšího ročníku bude pastor Jakub Limr.

 

Odjakživa toužíme po něčem, co bychom nazvali dotek nebe. Něco, co je nadpřirozené a nepopsatelně krásné, prostě Boží. Věříme, že každý účastník Zmrzliny může prožít dotek nebe na vlastní kůži a vzít si ho domů.

Téma Zmrzliny 2024 je „Touch of heaven“ (Dotek nebe). Chceme, aby každý účastník Zmrzliny prožil dotek nebe v oblasti duchovní, duševní, tak i fyzické. Pro to naplnění tohoto očekávání zveme hosty jako je například Marian a Ludka Lipovští, Věrka a Petr Húšťovi, Eliška Krmelová, Mark Wilkinson (pastor z Hillsong Berlín), Chenza Jan Šeda a mnoho dalších inspirativních osobností jejichž jména budeme postupně zveřejňovat. Zmrzlina 2024 proběhne v nádherném prostředí Beskyd (Malenovice centrum) , které samo o sobě připomíná kousek ráje na zemi, což vytváří skvělé podmínky pro prožití doteku nebe třeba i skrze nádhernou přírodu. V sobotu je součástí program pro děti.

Máme pro vás dvě možnosti vstupu: víkendový a jednodenní. Vyberte si podle svých potřeb – buď si dopřejte víkend plný krásných zážitků včetně dvoudenního ubytování v krásném hotelu, nebo si zvolte jednodenní variantu a přijďte se setkat s inspirativními lidmi a zúčastnit se pestrého programu.

Víkendová přihláška 23.-25.2.:

https://forms.gle/sTdu92f2ajxGrH9Z7

U víkendové přihlášky je možné zaplatit pouze zálohu 800,- Kč za osobu. Doplatek je potřeba uhradit do 15. 2. 2024.

Jednodenní přihláška 24.2.: 

https://forms.gle/f1YJUohSXiB4fH8X6

I pro jednodenní vstup je potřeba se přihlásit přes formulář.