Kuky-kamVše

MyLife Workshop On-line

By 15.7.2014 No Comments

Absolvujte MYLIFE WORKSHOP ON-LINE, který je tady pro ty, kteří procházejí střední částí svého života a vnímají potřebu se zastavit, vyhodnotit co všechno už prožili, čeho dosáhli a podívat se na dalších 10 let života a nabrat správný směr.

CO JE MYLIFE WORKSHOP?
MyLife Workshop je kurz pro ty, kteří procházejí střední částí svého života a vnímají potřebu se zastavit, vyhodnotit co všechno už prožili, čeho dosáhli a podívat se na dalších 10 let života a nabrat správný směr. Autorem kurzu je Dr. Dietrich Schindler (DE) a je používán v 10 zemích Evropy a Asie. V ČR vedou tyto kurzy proškolení lektoři.

JAK TO PROBÍHÁ?
Workshop má pět setkání, která v On-line verzi workshopu trvají cca 1 hodinu. Všechny setkání jsou vedeny formou otázek a vyplňování „mapy života“, kterou má každý účastník k dispozici. Témata jednotlivých lekcí jsou:

Mince – Co utvářelo můj dosavadní život? Kniha – Chápat život jako knihu. Most – Co je cílem v mém životě? Náplast – Mínusy se mění v plusy. Hudba – Tóny v našem životě?

Workshop je veden vedoucími, kteří jsou křesťané a v průběhu workshopu používají Bibli jako moudroslovnou literaturu, nicméně obvykle je větší část účastníků workshopů spíše ateisticky smýšlejících nebo i jiných náboženství.

VEDOUCÍ?
Vedoucími Workshopu MyLife On-line jsou Milan a Zdenka Michalkovi (50 let). Milan a Zdenka jsou manželé, mají 4 děti z toho 2 už dospělé. Milan pracoval na mnoha managerských pozicích, je zakladatelem CityChurch.cz a majitelem reklamní agentury. Zdenka pracuje v církvi a zaměřuje se na poradenství.

www.linkedin.com/in/milan-michalko-2a656b38

Kontakt: mmichalko@citychurch.cz

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?
Po absolvování workshopů by každý účastník měl lépe rozumět okolnostem, které prožil v minulosti a uvědomit si jak směřují jeho život do budoucna. Zároveň by každý účastník měl být schopen formulovat svou vizi, cestu na dalších 5-10 let.

TERMÍNY?
MyLife workshopy budou probíhat 15.6-19.6.2020 vždy od 20 do 21 hodin večer.
K technickému připojení stačí běžný Smartphone, tablet nebo počítač s kamerou. Po vyplnění přihlášky vám budou zaslány podrobnosti ohledně technického připojení.

CENA?
Běžná cena za MyLife workshop je: 600,- Kč. On-line kurz je v průběhu koronavirové krize do konce června 2020 ZDARMA! (nebo dobrovolný příspěvek)

Přihlášku vyplňte do 13.6.2020.

Když jsem se přihlásila, myslela jsem si, že se nic nezmění. Mýlila jsem se. Pochopila jsem, že vše, co se, mi stalo, mělo svůj důvod a že ze všeho zlého vzešlo mnoho dobrého. Můj nynější život je vyrovnanější, odpustila jsem lidem, co mi ublížili a děkuji jim, že mi ukázali, jak nežít a čeho se vyvarovat.

ŠtěpánkaÚčastník MyLife workshopu

Jsem už v pokročilejším věku, ale to co mi pomohlo, byla práce s MyLife mapou života. Uvědomil jsem si, že mám skutečně za co být vděčný a do dalších let mi to přidává energii a optimismus. Jsem šťastnější.

MilanÚčastník MyLife workshopu