MyLife workshop – rekapitulace života

CO JE MYLIFE WORKSHOP?

MyLife Workshop je kurz pro ty, kteří procházejí střední částí svého života a vnímají potřebu se zastavit, vyhodnotit co všechno už prožili, čeho dosáhli a podívat se na dalších 10 let života a nabrat správný směr.

JAK TO PROBÍHÁ?

MyLife workshop má 4 hodinové setkání, které budou probíhat v červnu 2024 v Studiu „Hnízdo“ v Ostravě. Současně bude možné absolvovat tento workshop i On-line na platformě Zoom. Všechny setkání jsou vedeny formou otázek a vyplňování „mapy života“, kterou má každý účastník k dispozici. V průběhu workshopu používíme Bibli jako moudroslovnou literaturu. 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

Po absolvování workshopů by každý účastník měl lépe rozumět okolnostem, které prožil v minulosti a uvědomit si jak směřují jeho život do budoucna. Zároveň by každý účastník měl být schopen formulovat svou vizi, cestu na dalších 5-10 let.

LEKTOŘI KURZU?

Milan a Zdenka Michalkovi jsou manželé, mají 4 dospělé děti. Milan je pastorem CityChurch.cz, přednášel na mnoha konferencích v ČR i ve světě, je zakladatelem a ředitelem CityChurch.cz. Zdenka se zaměřuje na poradenství. Více zde: https://michalko.eu/

TERMÍNY, MÍSTO, CENA?

MyLife workshopy budou probíhat v červnu 2024 vždy v pondělí v 18.00 ve Studiu Hnízdo, Střelniční 8, Ostrava. Podrobnosti termínů budou ještě upřesněny. Workshop bude možné absolvovat i On-line na platformě Zoom. Cena za 4 setkání: 250,- Kč

Kontakt:

Přihláška: https://forms.gle/Us2S7aJqYkAvz4ZZA

e-mail: milan@michalko.eu

Link na On-line připojení na MyLife workshop:

https://us02web.zoom.us/j/86462590740?pwd=UFRhYkpZYnlaOTZWOHdYUW1GOUorQT09

 

PŘÍBĚHY ABSOLVENTŮ

Když jsem se přihlásila, myslela jsem si, že se nic nezmění. Mýlila jsem se. Pochopila jsem, že vše, 

co se, mi stalo, mělo svůj důvod a že ze všeho zlého vzešlo mnoho dobrého. Můj nynější život je vyrovnanější, odpustila jsem lidem, co mi ublížili a děkuji jim, že mi ukázali, jak nežít a čeho se vyvarovat.

Štěpánka 

Jsem už v pokročilejším věku, ale to co mi pomohlo, byla práce s MyLife mapou života. Uvědomil jsem si, že mám skutečně za co být vděčný a do dalších let mi to přidává energii a optimismus. Jsem šťastnější.

Libor

Fotky ze CityChurch pomoci a služby na Východní Ukrajině v předchozích letech: